Зимова казка у гімназії №1: Прилуцьким дітлахам влаштували конкурс напередодні свята

Гімназія №1 напередодні свята перетворилась на зимову казку. Учні школи ретельно готувались до конкурсу на найкраще прикрашену класну кімнату, виготовляли іграшки та чарівні речі своїми руками. Команда ГО ”Українська Громадська Рада” була у захваті від дитячого креативу та винахідливості, адже багато декору виготовлено із підручних матеріалів. Переможці конкурсу, а саме 1-В, 2-А, 5-А, 6-А та 10-А, отримали від команди “Українська громадська рада” солодощі, яскраві та функціональні блокноти, настільні ігри. Решта учасників конкурсу отримали від ГО ”Українська Громадська Рада” заохочувальні солодкі призи. Діти щиро раділи подарункам, а ми, в свою чергу, пишаємось такою талановитою та творчою родиною Гімназії №1!