“Зоряний олімп -2018”: У Ромнах визначили найрозумніших учнів

17 січня 2018 року у Міському будинку культури відбулося свято “Зоряний олімп -2018”. За доброю традицією, третій рік поспіль, на цей захід завітала команда ГО “Українська Громадська Рада”, а саме співзасновник УГР Олександр Пашко та представники Аліна Стебко, Альона Семоненко, Юлія Герасименко, щоб привітати талановиту молодь міста та вручити подарунки юним науковцям.

У цьому році у ІІ (міському) етапі олімпіад та мовних конкурсів взяли участь 692 учні. Найбільше перемог здобули учні СЗОШ № 1, 2, ЗОШ № 5, 7. Варто відзначити, що 5 учнів вибороли по п’ять і більше призових місць. Зокрема, Штирбу Катерина, учениця 11 класу СЗОШ № 2, слухач секції “Історія України” Малої академії наук учнівської молоді – 10 перемог, Московець Степан, учень 9 класу СЗОШ № 2, слухач секцій “Фізика”, “Прикладне програмування” Малої академії наук учнівської молоді – 8. 13 учнів вибороли по 4 призових місця, ще 9 учнів – по 3 перемоги, по 2 перемоги здобули 27 школярів. 17 учнів посіли І місця, 25 учнів – ІІ місця, 32 учні – ІІІ місця. На І (міський) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН було представлено 82 роботи, 57 стали переможцями та призерами.

Пишаємось нашими юними талантами та щиро радіємо їх успіхам, адже такі значні здобутки говорять про те, що молодь – це наша гордість!