Зустріч у майже родинному колі

24 листопада на базі Молодіжного центру м. Прилуки відбулась дружня зустріч заслужених жителів міста з командою ГО «Українська громадська рада». Зокрема, до нас завітали учасники поїздки до Межигір’я, яка була організована активістами ГО «Українська громадська рада» в червні 2017 року. На гостей чекали приємні подарунки – пам’ятні фото з екскурсії, оформлені в гарні рамки, та солодкий стіл з різними смаколиками. Друзі ГО «Українська громадська рада» були приємно вражені теплим прийомом та насолоджувались невимушеним спілкуванням. Представники команди Молодіжного центру запропонували частіше зустрічатись на базі МЦ, можливо, створити власний клуб за інтересами, щоб з користю проводити вільний час, якого в наших поважних друзів досить багато. Існує приказка: «Якби молодість знала, а старість могла». В нашому випадку молодість знає, а старість може!